Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi?

Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi?

Kyäni, 65 ayrı ülkede çalışmalarını sürdüren köklü bir firmadır. Zinde kalmanıza destek olan ve vitamin içerikli ürünler sunan firma, network marketing sistemini kullanmaktadır. Günümüzde tüm dünyada pek çok firmanın kullandığı bu sistem tamamen güvenilir bir sistemdir. Kyäni’de, network marketing sistemi yoluyla kurduğunuz ticaret tamamen yasal çerçeveler içerisindedir. Bu sonuca dayanarak “Kyäni dolandırıcılığı gerçek mi?” sorusunun bazı mesnetsiz iddialar sonucu ortaya atıldığını söylemek mümkündür.

Uzun yıllardır dünya çapında kullanılan network marketing sistemi, en iyi pazarlama teknikleri arasında yer almaktadır. İnsanların tavsiye üzerine satış yaptığı bu sistem ile düzenli bir şekilde çalıştığınız zaman Kyäni ürünlerini pazarlayarak ağınızı oluşturabilir ve bir gelir elde edebilirsiniz.

Kyäni işine başladıktan sonra, sonu Kyäni uzantısı ile biten size özel bir domain verilir. Bu internet sitesi sayesinde global pazara açılabilir ve yeni müşteriler kazanabilirsiniz. Ürün satışı yaparken tahsilat, kargo ve faturalandırma gibi satışla ilgili işlemler sizin adınıza Kyäni kurumsal ekibince yapılır.

Ekibinizin satış cirosunun genelinden belli bir yüzde gelir elde edebilirsiniz. Kyäni işinde belirli zamanlarda diğer bazı ek gelirler ve ödüller kazanabilme imkânınız bulunmaktadır.

Yasal olarak pazarlama sektörü içinde yer alan firma ile ilgili olarak ortaya atılan “Kyäni dolandırıcılığı gerçek mi?” sorusu, yukarıdaki bilgiler ışığında değerlendirildiğinde oldukça bir mesnetsiz bir iddia olarak kalmaktadır.

Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi? Ve Kyäni Ürünleri Nelerden Oluşuyor?

Kyäni ürünleri arasında Alaska yaban mersini ile hazırlanan ürünler yer almaktadır. Aynı zamanda nar, üzüm ve brokoli gibi farklı besinler içeren ürünler de firmanın ürünleri arasında yer almaktadır.

Kyäni Sunrise adı verilen ürün firmanın en fazla ilgi gören ürünleri arasındadır. Sıvı özüt kıvamdaki bu ürün lezzetlidir ve tüketimi son derece kolaydır. Enerji verici özelliklere sahip olan ürün sayesinde daha dinamik bir gün geçirebilirsiniz.

Kyäni Sunset

Omega 3 gıda takviyesi olarak adlandırılabilen bu ürün, soğuk su balıklarından elde edilen balık yağı içermektedir. Yetişkin ve çocukların kullanımı için uygundur.

Kyäni Nitro

Kyäni Nitro ürünleri vücudunuzun ihtiyaç duyduğu doğal besinleri özüt olarak size verir. Noni meyvesinin vücudunuza sunabileceği tüm yararları alabileceğiniz bu ürün nitrat grubu sayesinde vücudunuzun NO üretiminin de hareketlenmesini sağlar.

Etkileyici Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi? ile Benzer Yazılar
Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi?

Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi?

Kyäni, 65 ayrı ülkede çalışmalarını sürdüren köklü bir firmadır. Zinde kalmanıza destek olan ve vitamin içerikli ürünler sunan firma, network marketing sistemini kullanmaktadır. Günümüzde tüm dünyada pek çok firmanın kullandığı bu sistem ...

Devamı
Bu Mayıs Harekete Geçin

Bu Mayıs Harekete Geçin!

Mayıs ayı, egzersiz içindir! Sonunda havalar ısınıyor ve egzersizlerin de içinde yer aldığı açık hava aktiviteleri tekrar günlük rutininizin bir parçası haline geliyor. Egzersiz, günlük aktivetelerinizin bir parçası değilse bile havaların ısınması ...

Devamı