Kyani Fleuresse

Kyani Fleuresse

Yaşlanmanın bazı yönleri kontrolümüz dışında olsa da, görünümünüzü etkileyen faktörlerin çoğunu yaşam tarzı tercihleriniz etkiler. Bu faktörler, güneşe ve çevre atıklarına maruz kalma, diyet, yorgunluk ve egzersiz eksikliği gibi unsurları içerir. Sağlıklı bir cildin yumuşak ve pürüzsüz görünmesinin sebebi, eski cilt hücreleri döküldüğünde yeni hücrelerin yüzeye çıkmasıdır. Bu hücresel rejenerasyonun kaynağı ise kök hücrelerimizdir. Gençken bol miktarda kök hücre sayesinde cildimiz kendini sürekli yenileyebilir fakat yaşlandıkça bu kök hücrelerden daha azına sahip oluruz ve cildimizin onarma kabiliyeti azalır. Hücrenin daha yavaş çalışması ve cildimizde her gün meydana gelen çevresel hasarların tamir edilememesi; kuru, buruşuk ve sarkmış görünen bir cilde sebep olabilir.

Neyse ki, bitki kök hücresi özütlerini büyüme faktörlerinden ve cildimizi doğal olarak yenilenmeye ve onarmaya teşvik eden diğer sinyal moleküllerinden faydalanabiliriz. Kyäni Fleuresse Cilt Bakım Sistemi’de de bulunan kök hücre ekstraktları, cildin kendi kök hücre sayısını, ömrünü ve fonksiyonunu artırarak cildi yenileme potansiyeline sahiptir.

 

Bitki kök hücresi ekstraktlarının en güçlü kaynaklarından biri 18. yüzyılda yetiştirilen, uzun ömürlü olması sebebiyle Uttwiler Spätlauber adı verilen İsviçre elmasıdır. Bahsi geçen bu elma, Kyäni gibi birçok firma tarafından kozmetik ürünleri üretilirken kullanılmaktadır.

 

Sağlığımızı ve görünümümüzü optimize etmek için, vücudumuzu ve cildi hem içeriden hem de dışarıdan besleyerek proaktif bir yaklaşım benimsemeliyiz. Kyäni Fleuresse gibi bitki kök hücre özleri ile topikal ürünler kullanarak, diyet ve egzersiz gibi sağlıklı yaşam tarzı seçeneklerini tamamlayarak cildimiz için iyi bir bakım sağlayabiliriz.

 

Dr. Jennifer T. Haley, MD FAAD

Kyäni Bilim Kurulu Üyesi

Kyani Fleuresse ile Benzer Yazılar

Etkileyici Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kyani Fleuresse ile Benzer Yazılar
Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi?

Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi?

Kyäni, 65 ayrı ülkede çalışmalarını sürdüren köklü bir firmadır. Zinde kalmanıza destek olan ve vitamin içerikli ürünler sunan firma, network marketing sistemini kullanmaktadır. Günümüzde tüm dünyada pek çok firmanın kullandığı bu sistem ...

Devamı
Bu Mayıs Harekete Geçin

Bu Mayıs Harekete Geçin!

Mayıs ayı, egzersiz içindir! Sonunda havalar ısınıyor ve egzersizlerin de içinde yer aldığı açık hava aktiviteleri tekrar günlük rutininizin bir parçası haline geliyor. Egzersiz, günlük aktivetelerinizin bir parçası değilse bile havaların ısınması ...

Devamı