Kyäni Paylaşmayı İlke Edinmiştir

Kyäni Paylaşmayı İlke Edinmiştir

“Hayatı daha fazla deneyimlemek” için insanlara yardım etme anlayışı şirket kurucularının temel inançları arasında büyük bir yere sahiptir. Bu yardım tutkusu, Kyäni’de bir paylaşım kültürü geliştirmenin yanı sıra Kyäni Caring Hands’in de temellerini oluşturur. Kyäni Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucusu Kirk Hansen: “Öncelikle birbirimizi, sonra çevremizde ihtiyacı olanları gözlemleyerek harekete geçtikçe, hayatı derinlemesine bir şekilde daha iyi tecrübe ederiz.” diyor. “Kyäni Caring Hands, yaptıklarımızın yalnızca küçük bir parçası bununla birlikte bu tam anlamıyla bizim kimliğimizi yansıtıyor.”

Kyäni, yardıma ve temel gıdaya muhtaç, çocuklarının eğitimi için okullara ve iklim koşullarından korunmak için barınağa ihtiyacı olan insanlara yardım etmek amacıyla, Ekvador, Peru ve Meksika’nın en ücra köşelerini ziyaret etti.

 

Kyäni’nin Caring Hands oluşumu, Distribütörlerin Potato Pak alarak ve bu yardımların temel gıdalara ihtiyacı olan ailelere veya doğal afet mağduru insanlara ulaşmasını sağlayarak, insanların hayatını değiştirecek bağışlarda bulunur.

Kyäni Paylaşmayı İlke Edinmiştir ile Benzer Yazılar
1 Yorum
  1. Çoğu insan başarıyı almak olarak düşünür. Oysa başarı, vermekle başlar.
    Kyani Kurucularının bu anlayışı ve paylaşım kültürü bir çok kişi ve firmaya örnek olmalı.
    LIVE KYANI

    Cevapla

Etkileyici Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kyäni Paylaşmayı İlke Edinmiştir ile Benzer Yazılar
Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi?

Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi?

Kyäni, 65 ayrı ülkede çalışmalarını sürdüren köklü bir firmadır. Zinde kalmanıza destek olan ve vitamin içerikli ürünler sunan firma, network marketing sistemini kullanmaktadır. Günümüzde tüm dünyada pek çok firmanın kullandığı bu sistem ...

Devamı
Bu Mayıs Harekete Geçin

Bu Mayıs Harekete Geçin!

Mayıs ayı, egzersiz içindir! Sonunda havalar ısınıyor ve egzersizlerin de içinde yer aldığı açık hava aktiviteleri tekrar günlük rutininizin bir parçası haline geliyor. Egzersiz, günlük aktivetelerinizin bir parçası değilse bile havaların ısınması ...

Devamı